Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie znajdują się również kojce dla psów.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii w całości ocynkowanych kojców ,  gdzie widać jak kojec dla psa wygląda w przydomowym ogródku .

Kojce naszej produkcji wyróżniają się na tle konkurencji właśnie w całości ocynkowaną konstrukcją i jak zawsze niezwykle atrakcyjną ceną.

Kojce dla psów wykonane są z ocynkowanych profili zamkniętych, w odstępach około 8 cm łączonych ocynkowanym ceownikiem na dole i u góry ścianki. W samym szczycie ścianki, konstrukcję wzmacnia dodatkowo ocynkowany kątownik.
Same elementy z ocynku to dopiero połowa bezkorozyjnej konstrukcji – drugie 50 procent to ich właściwe połączenie – elementy konstrukcji w naszych kojcach są łączone nitami aluminiowymi zrywalnymi – ilość spawów ogranicza się do minimum – spawane są zawiasy drzwiczek, następnie powlekane cynkiem w sprayu. Dach wykonany jest z ocynku ogniowego T14. W rezultacie otrzymujecie Państwo całkowicie ocynkowany kojec zabezpieczony na długie lata przed korozją wywołaną tak czynnikami atmosferycznymi jak i moczem czy śliną psa.

Oferujemy standardowe wymiary kojców dla psów:

    • 3×3
    • 3×2
    • 2.5×2
    • 2×2
    • 2×1.5

Na państwa życzenie wykonamy też większe kojce hodowlane, z wieloma wejściami i przegrodami dla wielu zwierząt.

Każdy kojec dla psa możemy opcjonalnie wyposażyć w drewnianą podłogę zaimpregnowaną, ścianki zasłonięte blachą czy obrotowe miski do karmienia, umożliwiające podawanie karmy z zewnątrz.
W razie jakichkolwiek pytań – nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 668 504 020.